Aktualności
15-02-2011 13:11 :: link
W dziale poświęconym grze Space Hulk - Anioł Śmierci opublikowaliśmy plik FAQ, w którym znajdują się najczęściej zadawane pytania oraz odpowiedzi na nie.Wszystkich miłośników gry zachęcamy do jego pobierania.
14-02-2011 10:06 :: link
Bohaterowie to potężne jednostki, silne zarówno umysłowo, jak i fizycznie. Jednak w walce z Cieniem bohaterowie sami sobie nie poradzą. Nie tylko muszą połączyć swoje siły, muszą także pozyskiwać sprzymierzeńców oraz tworzyć wytrzymałe drużyn. Siły te będą potrzebne w trakcie wojny, która wybuchnie już niebawem.Zapraszamy do lektury artykułu, w którym opisujemy drugą ze sfer wpływów występujących w grze karcianej Władca Pierścieni. Dziś swoją uwagę skupiamy na sferze Przywództwa oraz możliwościach, które ona ze sobą niesie.
11-02-2011 12:42 :: link
Zadanie konkursowe polega na tym, aby zasymulować najlepszy możliwy start dla frakcji Krasnoludów.
Zapraszamy do zabawy!
11-02-2011 10:06 :: link
Athel Loren jest zamieszkany przez wiele dziwnych i potężnych duchów, a niektóre z nich są tak stare jak sam las. Pośród nich występują między innymi potężne leśne duchy, które włączają się do narastającego konfliktu stając po stronie sił Porządku.Dzisiaj prezentujemy Wam nowy artykuł z serii Karta Tygodnia, w którym wszyscy miłośnicy gry karcianej Warhammer: Inwazja mogą zapoznać się z kolejną kartą z nadchodzącego Zestawu Bitewnego.
Zapraszamy do lektury.
10-02-2011 13:57 :: link
Z przyjemnością informujemy, że w czerwcu tego roku nakładem naszego wydawnictwa ukaże się polska edycja gry Mansions of Madness.Mansions of Madness to gra planszowa dla 2-5 graczy, w której jeden z uczestników kieruje potworami podczas gdy pozostali wcielają się w rolę badaczy. Podczas każdej rozgrywki badacze wyruszają aby przebadać lokację i poznać tkwiącą w niej tajemnicę. Badacze wygrywają lub przegrywają jako drużyna i muszą mocno wytężyć swoje szare komórki oraz siłę fizyczną, aby odnaleźć artefakty, broń oraz wskazówki niezbędne do powstrzymania gracza kierującego siłami ciemności.
Celem ich wroga jest wypełnienie powierzonego zadania, którym może być wpędzenie badaczy w odmęty szaleństwa czy doprowadzić do końca świata. W jego arsenale znajdują się strach, paranoja i czasami hordy potworów.
Czy jesteście na tyle odważni, aby przestąpić próg tego przeklętego miejsca, aby zmierzyć się w tej potwornej walce?
Już w wakacje będziecie mogli spróbować swych sił w walce z szaleństwem.
09-02-2011 12:20 :: link
Czy powinienem wynaleźć jazdę konną i nauczyć się jak szkolić jeźdźców, aby tym samym zwiększyć swoją zdolność eksploracji? Może powinienem rozwijać nawigację, aby móc rozpocząć żeglugę po morzach? Decyzje podobne do tej tworzą szkielet gry i wiedziałem, że muszę w jakiś sposób oddać to uczucie w grze planszowej, ale musiałem przy tym zawrzeć to w możliwie prosty sposób.Zapraszamy do zapoznania się z drugim wpisem z serii Z pamiętnika projektanta, w którym Kevin Wilson opowiada o swoich pracach nad planszową wersją Cywilizacji.
Tekst można znaleźć tutaj.
Newsletter



