Aktualności
14-04-2010 20:01 :: link

W najnowszym Liście z Warsztatu autor Zagłady Atlantydy opisuje tym razem system głosowania jawnego.

06-04-2010 10:15 :: link
W najbliższych dniach swoja premierę będzie miała gra „Świat bez Końca”. Jest to kolejna po Filarach Ziemi gra oparta na znanej książce Kena Folletta. Obie te gry posiadają piękną oprawę graficzną, którą stworzył ten sam grafik. Świat bez Końca pozwala graczom przenieś się ponownie w czasy średniowiecza i sprawdzić jak w tamtych czasach radziliby sobie ze zdobyciem jedzenia, majątku czy też z wybuchem zarazy.

Zapraszamy do zapoznania się z instrukcją.
26-03-2010 1:27 :: link
W najbliższy poniedziałek rozpoczynamy sprzedaż naszej najnowszej gry „Złote Miasto”.
Złote Miasto to rodzinna gra planszowa dla 3-4 graczy (są także warianty dwuosobowe), w której gracze wcielają się w kupców przybywających na pełną bogactw wyspę. Ich celem jest zdobycie wielkiego majątku, poprzez umiejętną rozbudowę swoich stanowisk handlowych w różnych miejscach wyspy a przede wszystkim w tytułowym Złotym Mieście.

Zapraszamy do zapoznania się z opisem gry a także instrukcją. Rozpoczynamy także promocyjna przedsprzedaż w naszym sklepiku.
24-03-2010 9:26 :: link

W najnowszym Liście z Warsztatu autor Zagłady Atlantydy opisuje system głosowania, który decyduje o wykonywaniu akcji.

14-03-2010 20:06 :: link

W najnowszym Liście z Warsztatu autor Zagłady Atlantydy przybliża rolę stronnictw.

27-02-2010 10:26 :: link

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was kolejny artykuł przybliżający rozgrywkę w Zagładę Atlantydy. Dodatkowo możecie zobaczyć jak wygląda prawie gotowa plansza do tej gry. Będzie ona o tyle nietypowa, że jest okrągła. Jej średnica to około 56 cm. Jako ciekawostkę można dodać, że ilość narysowanych postaci jest zbliżona do „prawdziwej” wielkości populacji wyspy przed ostateczną ewakuacją. Jest narysowanych ponad 1000 postaci, które wykonują różne czynności. Plansza.

Newsletter
Chcesz otrzymywać te aktualności na swoją skrzynkę pocztową?
© 2006 Blue25 dla Galakta. Wszystkie prawa zastrzeżone.